Poszukujemy osoby na stanowisko logopedy w Przedszkolu i Żłobku w Ustce i Kobylnicy. Szczegółowe wymagania i warunki znajdują się w załączniku.

Ogłoszenie o możliwości składania ofert z dnia 02 czerwca 2014 r.

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki w związku z realizowanym projektem pt. „Ulica Słonecznikowa”, współfinansowanym ze środków Unii  Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza możliwość składania ofert w zakresie usługi dostawy urządzeń zabawowych na dwa place zabaw na potrzeby realizacji projektu. Oferty można składać tylko na załączonych wzorach dokumentów w terminie do dnia 13 czerwca 2014 r. na adres e-mail: zlobek@sloneczniki.org lub osobiście w biurze projektu: Słupsk, ul. Sienkiewicza 2/9

 

>>> Poniżej wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie o możliwości składania ofert

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki w związku z realizowanym projektem pt. „Ulica Słonecznikowa”, współfinansowanym ze środków Unii  Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza możliwość składania ofert w zakresie dostarczania produktów spożywczych na śniadania i podwieczorki na potrzeby realizacji projektu. Oferty można składać tylko na załączonych wzorach dokumentów w terminie do dnia 30 maja 2014 r. na adres e-mail: zlobek@sloneczniki.org lub osobiście w biurze projektu: Słupsk, ul. Sienkiewicza 2/9

 

>>> Poniżej wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania

Wyniki z wyboru ofert w zakresie usługi wykonania systemu monitoringu wraz z zakupem materiałów w budynkach żłobków oraz usługi wykonania prac dostosowawczych terenów zielonych i przygotowania nawierzchni pod plac zabaw wraz z zakupem materiałów przy budynkach żłobków. 

Ogłoszenie o możliwości składania ofert

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki w związku z realizowanym projektem pt. „Ulica Słonecznikowa”, współfinansowanym ze środków Unii  Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza możliwość składania ofert w zakresie usługi wykonania systemu monitoringu wraz z zakupem materiałów w budynkach żłobków oraz usługą wykonania prac dostosowawczych terenów zielonych i przygotowania nawierzchni pod plac zabaw wraz z zakupem materiałów przy budynkach żłobków. Oferty można składać tylko na załączonych wzorach dokumentów w terminie do dnia 05 maja 2014 r. na adres e-mail: zlobek@sloneczniki.org lub osobiście w biurze projektu: Słupsk, ul. Sienkiewicza 2/9

 

>>> Poniżej wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania

Wyniki z wyboru ofert w zakresie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, uczęszczających do żłobka w Ustce w ramach projektu „Ulica Słonecznikowa”,

 

Informacje w pliku:

Ogłoszenie o możliwości składania ofert

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki w związku z realizowanym projektem pt. „Ulica Słonecznikowa”, współfinansowanym ze środków Unii  Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza możliwość składania ofert w zakresie przygotowania i dostarczania posiłków dla 26 dzieci w wieku 1-3 lat, uczęszczających do żłobka w Ustce. Oferty można składać tylko na załączonych wzorach dokumentów w terminie do dnia 17 kwietnia 2014 r. na adres e-mail: zlobek@sloneczniki.org lub osobiście w biurze projektu: Słupsk, ul. Sienkiewicza 2/9.

 

>>> Poniżej wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania

Wyniki z wyboru ofert w zakresie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, uczęszczających do żłobków w Kobylnicy i w Ustce.

Informacje w pliku:

 

Ogłoszenie o możliwości składania ofert

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki w związku z realizowanym projektem pt. „Ulica Słonecznikowa”, współfinansowanym ze środków Unii  Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza możliwość składania ofert w zakresie usługi cateringowej tj. usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, uczęszczających do żłobków w Kobylnicy oraz Ustce. Oferty można składać tylko na załączonych wzorach dokumentów w terminie do dnia 16 stycznia 2014 r. na adres e-mail: katarzyna.patoleta@gmail.com lub osobiście w biurze projektu: Słupsk, ul. Sienkiewicza 2/9.

>>> Poniżej wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania

Wyniki z wyboru ofert w zakresie dostarczenia materiałów budowlanych oraz wykonania prac dostosowawczych i adaptacyjnych z zakresu robót budowlanych lokalu.

Informacje w pliku:

Ogłoszenie o możliwości składania ofert

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki w związku z realizowanym projektem pt. „Ulica Słonecznikowa”, współfinansowanym ze środków Unii  Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza możliwość składania ofert w zakresie dostarczenia materiałów budowlanych oraz wykonania prac dostosowawczych i adaptacyjnych z zakresu robót budowlanych lokalu. Oferty można składać tylko na załączonych wzorach dokumentów w terminie do dnia 30 sierpnia 2013 r. na adres e-mail: fundacja@sloneczniki.org lub osobiście w biurze projektu: Słupsk, ul. Sienkiewicza 2/9.

 

Wyniki rekrutacji na stanowisko opiekunki dziecięcej

Zamieszczamy listę kandydatek, z którymi Fundacja chce podjąć współpracę w ramach projektu Ulica Słonecznikowa, na stanowisku opiekunki w żłobku. Dla kandydatek organizujemy spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawimy szczegóły dotyczące zatrudnienia.

 

Ogłoszenie o naborze do pracy w żłobkach w Ustce i Kobylnicy

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki ogłasza nabór na następujące stanowiska pracy: fizykoterapeuta, pediatra, logopeda, pielęgniarka/ położna, dietetyk. Oferowana praca w miejscowościach Ustka, Kobylnica, Słupsk.

>>> więcej informacji w plikach poniżej

Poniżej lista osób, które spełniają wymagania formalne dotyczące pracy na stanowisku opiekunki w żłobku oraz zostały zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko specjalisty/-tki ds rozliczeń projektu POKL

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki ogłasza nabór na 2 wolne stanowiska specjalistki ds rozliczeń projektu. Oferowana praca w miejscowościach Ustka, Kobylnica, Słupsk.

>>> więcej informacji w plikach poniżej

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora/ki żłobków

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki ogłasza nabór na 2 wolne stanowiska Dyrektora/ki żłobków. Oferowana praca w miejscowościach Ustka, Kobylnica, Słupsk.

>>> więcej informacji w pliku poniżej

 

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Opiekun/Opiekunka w żłobku

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki, realizator projektu „Ulica Słonecznikowa" ogłasza nabór na 9 wolnych stanowisk Opiekunów/Opiekunek w żłobku. Oferowana praca dotyczy żłobków w Ustce i Kobylnicy.

>>> więcej informacji w ogłoszeniu poniżej.

Ogłoszenie na stanowisko asystentki projektu Ulica Słonecznikowa

Fundacja Kaszubskie Słoneczniki ogłasza nabór na stanowisko Asystenta/-tki kierownika projektu „Ulica Słonecznikowa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu I Zatrudnienie i integracja społeczna, Działania 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego.

Szczegółowe informacje w ogłoszeniu poniżej

Ogłoszenie konserwator w żłobkach Kobylnica i Ustka

Poszukujemy osoby na stanowisko konserwatora do nowo otwieranych żłobków.

>>> Szczegółowe informacje w pliku poniżej